Představení  je tajuplným, imerzivním divadelním zážitkem pro dospělé, ale také pro děti přibližně od 4 let věku.

Již brzy se protne svět mrtvých a živých, svět všední se světem zázraků, svět křesťanský a svět pohanský. Démoni budou kráčet stezkami živých, tajemné byliny budou rozkvétat a omamně vonět a jen ti, kteří splní zkoušku čtyř živlů budou moci dojít až na konec cesty. Veliké tajemství čeká na své nalezení v naší nové imerzivní putovací hře!

Spolupořádají: Divoch - Divadelní ochotníci chaberští, Občanské sdružení na ochranu památek v Dolních Chabrech, z.s. a Mezigenerační akademie 

Tuto inscenaci už do konce roku nehrajeme.

Fotografie ze zkoušek

PRAKTICKÉ INFORMACE

Skupinky o maximálním počtu 10 lidí budou startovat v přesně určených časech v době od 19:45 do 21:15. Pokud máte požadavek na konkrétní čas, napište nám ho do zprávy, budeme se Vám snažit vyhovět. Buďte prosím dochvilní.

Výhodou bude, pokud vytvoříte úplnou skupinu 10 lidí (s rodinou či přáteli). Z důvodu omezené kapacity si vyhrazujeme možnost spojit více skupinek dohromady.

Cesta trvá asi hodinu a měla by být v pořádku zdolatelná i s menšími dětmi, nicméně nevede vždy po dlážděných a dobře zpevněných cestách. Počítejte prosím s případnou nepřízní počasí a vybavte se patřičným oblečením a ochranou proti dešti.

Vyhrazujeme si právo představení kdykoliv v jeho průběhu zrušit z důvodu špatného počasí, případně posunout čas začátku. Bližší informace budou vždy vyvěšeny na našem FB.

Absolvování trasy je na vlastním nebezpečí, za děti zodpovídají rodiče. Děti mladší 15 let se smí zúčastnit jen v doprovodu dospělé osoby.

Tvůrčí tým a obsazení

Námět, text, režie, výprava: Jakub Hojka

Námět, produkce, výprava: Martina Mrňavá

Hudba a projekce: Milan Pavýza

Fotografie: Vojtěch Frank

Realizace výpravy: Edita Dvořáková, Jitka Hlaváčová a Anna Holanová


Hrají: 

Hospodská: Martina Mrňavá

Démon země: Štěpán Knobloch

Bludička: Natálka Rejková

Démon vody: Dan Klouda

Démon vzduchu: Jakub Hojka

Jeptiška: Klára Klášterková

Démon ohně: Jozef Mitošinka

Vědma: Ivana Rakovská

Svatý  Jan: Milan Pavýza

a Stanislava Klocperková