Chystáme pro vás nové představení! Plánovaná premiéra v červnu 2023.

Kam a s kým se vypravím


aneb divadelní komiks pro všechny děti i dospělé! 

O tom jak se nudná školní hodina může proměnit v napínavé exotické dobrodružství. Stačí k tomu tužka, papír, pár dobrých nápadů a samozřejmě pomoc diváků. Vydat se do džungle nebo do velehor? Zabočit v pyramidě doleva nebo doprava? Odletět balónem nebo nasednout na vlak? Každé rozhodnutí hraje roli v tomto interaktivním představení, o jehož ději rozhodují přímo diváci.

Představení inspirované akčním současným komiksem i tajuplnými starými cestopisy je určené pro děti od 4 let výše a pro dospělé.

Nové interaktivní představení vzniká ve spolupráci se skvělou loutkoherečkou Gabrielou Berkovou (absolventka DAMU, aktuálně herečka divadla Spejbla a Hurvínka). Výpravu pro nás vytvoří Bára Čechová - moc si vážíme toho, že se tato renomovaná výtvarnice rozhodla po řadě výprav pro divadla jako jsou Buchty a loutky, divadlo Minor, divadlo Lampion (a spousta dalších) spolupracovat i s námi. 

Můžete se těšit na výpravné představení, které bude (i na naše poměry) velice interaktivní. Diváci svým hlasováním na každé repríze rozhodnou, jak se bude jeho děj odvíjet, kam se hlavní hrdina vydá a koho během svých cest pozná. Každá repríza tak bude úplně jiná, ale každý bude stát za vidění!

Tvůrčí tým

Vytvořili a hrají: Jakub Hojka a Gabriela Berková

Výprava a loutky: Bára Čechová

Hudba: Martin Trecha

Vznik představení podpořila Nadace Život umělce